Вже цими вихідними у Луцьку відбудеться важливий тренінг з надання першої медичної допомоги. Про це повідомляє lutsk.eu з посиланням на ВолиньUA.
У суботу, 30 листопада, у приміщенні джаз-клубу “Цитра” відбудеться одноденний курс з надання домедичної допомоги від фахівців 44-ої навчального центру, які приїдуть до волинського обласного центру зі столиці України.
Метою цього заходу є — навчання усіх небайдужих містян наданню першої допомоги постраждалим до приїзду машини швидкої.
Спеціалісти з надання домедичної допомоги проведуть лекцію, а більша частина курсу — практичні завдання.
Лучан навчать базовій поведінці у таких ситуаціях:
-
значна кровотеча;
-
зупинка серця;
-
інфаркт та інсульт та інші.
Також, київські фахівці покажуть що повинно бути в аптечці та як її правильно скласти.
Не менш важливим питанням, яке буде розглянуте під час тренінгу — виклик невідкладної медичної допомоги так, щоб “карета” лікарів прибула якнайшвидше.
Отже, усіх бажаючих чекають у джаз-клубі “Цитра”, 30 листопада.
Тривалість: з 10:00 до 17:00.
Вхід за попереднім записом.
- 3 перегляди