Ви є тут

ФК «Волинь» нарешті перервав піврічну програшну серію

Horozhanov

Вчора, 16 квітня, луцький футбольний клуб переміг кропивницьку «Зірку».

Схоже, що піврічна чорна смуга в ігровій практиці провідного футбольного клубу Волині нарешті завершилася. 16 квітня, на своєму домашньому стадіоні «Авангард», луцькі футболісти нарешті здобули перемогу – з рахунком 1:0 здолали ФК «Зірка» із Кропивницького. Єдиний гол забив на 32-й хвилині матчу нападник «Волині» Сергій Петров, повідомляє Lutsk.eu з посиланням на сторінку футбольного клубу в Мережі.

Додамо, що на цей матч, котрий випав якраз на Великдень, футбольний клуб вирішив зробити безкоштовний вхід. І, схоже, таке рішення допомогло забезпечити необхідну підтримку, щоб клуб нарешті перервав свою серію матчів без перемог.

Нагадаємо, що до цього «Волинь» останній раз перемагала 22 жовтня минулого у матчі проти «Дніпра», котрий тоді завершився з рахунком 3:0.

Далі, починаючи з програшу проти «Олімпіка» 29 жовтня 2016 року клуб переслідували футбольні невдачі, в результаті чого «Волинь» опустилася на останнє місце української Прем’єр-Ліги. І тепер перемога над «Зіркою» дозволила луцьким футболістам покинути останню сходинку. Проте, щоб вберегтися від вильоту з Прем’єр-Ліги «Волині» доведеться наздоганяти львівські «Карпати», котрі наразі обходять волинян на 5 очок. Наступний матч луцької команди, 26 травня в рамках 31 туру чемпіонату України з футболу, буде якраз проти «Карпат».

Причиною такого розвитку подій є важкий фінансовий стан клубу, зокрема це підтверджує в інтерв’ю виданню sport.ua захисник «Волині» Міха Горопевшек. Однак, нещодавно з’явилася інформація, що цю проблему почали вирішувати і, запевняє Міха Горопевшек, футболісти докладуть усіх зусиль, щоб залишитися в Прем’єр-Лізі.