На сайті Луцької міської ради сьогодні з’явилася інформація про те, що від завтра обласним центром Волині перестануть курсувати маршрутні автобуси та зміниться кількість тролейбусів, про це дізнавався lutsk.eu.
З 11 грудня водії маршрутних автобусів № 3; 9; 9а; 11; 17а; 19; 24; 25; 26; 26а; 28; 29; 32 не вийдуть у рейси. Без перевезення громадським транспортом залишаться одразу декілька районів Луцька, а саме: ЛПЗ; Вересневе та Вишків. Також, суттєво ускладнить можливість лучан, які проживають по вулицях: Рівненська; Володимирська та Ковельська, дістатися у необхідну частину міста.
Окрім цього, комунальне підприємство “Луцьке підприємство електротранспорту” внесло зміни у маршрут тролейбусів, а саме:
- Маршрут №15 та 15а матиме лише чотири тролейбуси (було сім);
- Маршрут № 1 та 2 отримає по два додаткових тролейбуси (загалом дев’ять);
- Маршрут №3 збільшиться на одну одиницю, але скоротиться. Від завтра кінцева зупинка буде в кінці вулиці Рівненська (готель “Околиця”;
- Маршрут №4 та 4а отримає один додатковий тролейбус;
- Маршрут №12 отримає один додатковий тролейбус.
- 1 перегляд
