Вчора відбулася оперативна нарада Луцької міської ради під час якої Григорій Недопад розповів, як слідкуватимуть за маршрутками, котрі будуть курсувати містом без валідаторів. Lutsk.eu дізнавався деталі.
Перший заступник міського голови наголосив, що від сьогодні, 11 грудня, усі маршрутні автобуси, які не встановили прибори для обліку пасажиропотоку у транспорті не можуть продовжувати перевозити лучан надалі. Саме від цього дня, як зазначив Григорій Недопад, такі дії перевізників є незаконними.
Пан Недопад наголосив на тому, що маршрутні автобуси без валідаторів будуть з’являтися на рейсах та цей аспект не можна не взяти до уваги. Контроль за незаконними перевезеннями здійснюватимуть патрульна поліція Луцька та представники Укртрансбезпеки. Також, чиновник підкреслив, що ті транспортні засоби, які мають поки що неробочі прибори для електронної оплати проїзду штрафуванню не підлягатимуть.
Адже перебої у роботі електронних приборів передбачені та не виключені, проте тимчасові, запевнив заступник.
За останньою інформацією вже встановлені валідатори у понад дев’яносто одиниць транспорту Луцька, а ще чотирнадцять було встановлено вчора.
Зокрема, Григорій Недопад нагадав про те, що досі тривають переговори з “Сіті кард” та представниками українських банків щодо поповнення карток для електронного проїзду через термінали самообслуговування. Також, повинен запрацювати мобільний додаток, який буде платним.
Нагадаємо, від сьогодні оплата проїзду у громадському транспорті у Луцьку повинна була повністю перейти на електронну систему. Проте, маршрутні автобуси та тролейбуси продовжуватимуть приймати готівку до 18 грудня. За словами Володимира Степанова це пов’язано із запуском мобільного додатку “Сіті кард”. Начальник управління транспорту та зв’язку зазначив, що лучанам необхідно трохи часу для встановлення додатку та ознайомлення з його функціоналом.
- 7 переглядів
