У Луцьку відкрилася резиденція святого Миколая. Де вона розташована та подробиці відкриття розповість lutsk.eu, посилаючись на Таблоїд Волині.
“Резиденція добра” - так називають місце, яке відкривають вже декілька років поспіль у столиці Волині. Щорічно, Фабрика святого Миколая відчиняє свої двері для тих, кому необхідно відчути свято по-справжньому.
Урочисте відкриття відбулося вчора, 1 грудня. У приміщенні бібліотеки імені Олени Пчілки розташували “штаб-квартиру”. Метою такого відкриття назвали — привітання малят, які найбільше цього потребують:
-
діти-сироти;
-
з неблагополучних сімей;
-
діти учасників антитерористичної операції та тих, хто загинув на Донбасі;
-
діти з інвалідністю.
Окрім зали, в якій святий Миколай вітає дітей, у місті працює фабрика. На ній волонтери формують подарунки.
Фабрика святого Миколая приймає поміч усіх охочих, про це повідомила Юлія Дмитрук, керівниця акції “Миколай про тебе не забуде”. Кожен лучанин може стати помічником — потрібно лише принести подарунки, які потім роздасть Миколай: книги, іграшки, цукерки та канцтовари.
- 24 перегляди
