У Луцьку декілька автобусів будуть їздити за новими схемами руху. Зокрема, це стосується маршрутів №3, №4, №23. Про це повідомляє ІА "Волинські Новини". Далі розповість yes-lutsk.
Відтак, керівник управління транспорту та зв’язку Луцької міської ради Володимир Степанов, у зв’язку з закриттям маршруту №47 змінили схему руху автобусу № 3, який відтепер курсує вулицею Чернишевського. Натомість, розповідає, що кінцеві зупинки на маршруті не зазнали змін, а одже, залишаться такими самим.
Володимир Степанов повідомив, що маршрут №3 за напрямком Госпіталь інвалідів – с. Гаразджа (кладовище) пішов по вулиці Чернишевського, далі він іде на Ковельську та госпіталь. Його схема руху відтепер така: Госпіталь інвалідів – ветлікарня – спиртогорілчаний комбінат – вул. Чернишевського – вул. Шевченка – Електротермометрія – Братський міст – Медичний коледж – Центральний ринок – вул. Кривий Вал – вул. Паркова – ЦУМ – вул. Винниченка – Директорія – кінотеатр «Промінь» – меморіал «Вічна слава» – історичний факультет – школа № 5 – ТЦ «Там-Там» – Храм святих землі волинської – пр. Соборності – пл. Героїв Майдан – ТЦ «Гостинець» – бібліотека – пр. Молоді – вул. Ветеранів – міська лікарня – магазин «Бджілка» – Експрес Там-Там – пр. Відродження – вул. Декабристів – Приватбанк – Електро-апаратний завод – Луцькпластмас – «Модерн-Експо» – заготконтора – Волиньагрохім – Авторемзавод – Струмівка – Гаразджа (кладовище).
Відтак, автобуси №4 та №23 поєднали під номером 4. Отже, маршрутне таксі курсуватиме Вересневе – Адреналін Сіті, центром і вулицею Богдана Хмельницького, а з вулиці Ковельської рухається не в напрямку вулиці Львівської, а відтепер, у сторону Гнідавської.
Тому, схема руху маршруту №4 виглядає так: Вересневе – вул. Корольова – Полонка – вул. Ранкова – ЛРЗ – бул. Дружби Народів – вул. Бенделіані – школа № 24 – вул. Станіславського – магазин «Бджілка» – Луцьке підприємство електротранспорту – вул. Цегляна – вул. Кочерги – вул. Кафедральна – Медичний коледж – Центральний ринок – вул. Кривий Вал – вул. Паркова – пр. Волі – СНУ – гімназія № 4 – Педагогічний коледж – філармонія – стоматполіклініка – поліклініка № 1 – технікум – Волинська облдержадміністрація – ТЦ «Там-Там» – Храм святих землі волинської – пр. Соборності – пл. Героїв Майдану – гуртожиток – Північний ринок – ТЦ «Глобус» – поштове відділення – вул. Кравчука – вул. Гордіюк – Інститут розвитку людини – Центр зайнятості – Адреналін Сіті.
Також, слід зауважити, що було збільшено кількість автобусів за машрутом №31, які рухатимуться за схемою: лікарня – с. Тарасове – ТМ «Руна» – завод продтоварів – ветлікарня – Спиртогорілчаний комбінат – вул. Шевченка – обласна дитяча лікарня – вул. Заповітна – пр. Волі – СНУ – гімназія № 4 – Педагогічний коледж – філармонія – стоматполіклініка – поліклініка № 1 – технікум – Волинська облдержадміністрація – автозавод – автоколона – Приватбанк – вул. Декабристів – магазин «Комфорт» – Експрес Там-Там – гімназія №18 – вул. Леонтовича – міська лікарня – вул. Ветеранів – пр. Молоді – бібліотека – житлові будинки «Волтекс» – гуртожиток – Північний ринок – ТЦ «Глобус» – магазин «ВілМа меблі» – піцерія «Сан-Ремо» – ТЦ «Слон».
Зокрема, Володимир Степанов, також наголосив на тому, що схему руху можна завжди відстежити он-лайн за заданим маршрутом.
- 35 переглядів